Průmyslová výroba

Specializujeme se na zpracování konstrukčních prvků a produktů z nerezu, hliníku a konstrukčních ocelí pro širokou škálu různých průmyslových aplikací a použití.

Jsme tým profesionálů, na které se můžete spolehnout

Výroba nerezových a hliníkových výrobků a výrobků z konstrukčních ocelí pro průmyslové účely

Rozumíme výzvám, kterým čelí každý průmyslový sektor, a jsme připraveni poskytnout vám specializovaná řešení, která optimalizují vaše výrobní procesy, zvýší efektivitu výroby a minimalizují provozní náklady. Nerezové a hliníkové výrobky a prvky z konstrukčních ocelí zhotovujeme z kvalitních materiálů a tak, aby splňovaly požadované normy a standardy.

Naším cílem je poskytovat vám řešení na míru, která budou v souladu se specifickými potřebami jednotlivých průmyslových sektorů. Ať už se jedná o potravinářský, farmaceutický nebo strojírenský průmysl, použití nejmodernějších technologií pro zpracování kovů nám umožňuje realizovat zakázky s vysokou přesností a kvalitou.

Jsme zde, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro vaše průmyslové potřeby v případě, že potřebujete vyrobit: plošiny, schody, konstrukce, regály, zábradlí, nádoby do 2000 l, potrubní vedení a jeho komponenty a mnoho dalšího.

Ukázky našich realizací

 

Vyplňte poptávkový formulář

7 + 3 =

Adresa:

Kolofíkovo nábř. 1080/30

Kateřinky

747 05, Opava

KONTAKT